Sierpień 2021

Reprezentacja młodszych dziewcząt naszej szkoły, po eliminacjach, które odbyły się 18 października 2019r. w ZSP nr 2 w Rawiczu, zapewniła sobie udział w finale powiatu w unihokeju.

Finał rozegrany został 28 października 2019r.

Po serii zaciętych meczy rozegranych systemem każdy z każdym, reprezentacja naszej szkoły zdobyła IV miejsce.

Gratulujemy!!!
Dnia 16 października 2019r. reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wzięła udział w eliminacjach do finału powiatu w unihokeju.

Zawody zostały rozegrane w ZSP nr 2 w Rawiczu. Trzy najlepsze zespoły awansowały do finału, wśród nich znalazła się nasza drużyna.

Finał odbył się 5 listopada 2019r. również w ZSP nr 2.

Na zawody przybyło 6 szkół, mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym. Wszystkie spotkania były bardzo zacięte i nieprzewidywalne!

Po serii walecznych meczy dziewczęta naszej szkoły ostatecznie zdobyły V miejsce.

Gratulujemy!!!

Dnia 31 maja 2019r. w Miejskiej Górce rozegrany został XX Powiatowy Turniej Piłki Noznej ORLIK o Puchar Starosty Rawckiego.

W turnieju udział wzięło 11 zespołów.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Marcel Szefer Va, Krzysztof Kryg Vd, Maciej Maćkowiak IVa, Michał Matysiak IVa, Mikołaj Kosiński Iva, Oliwier Kurzawa Vd, Dariusz Maćkowiak Va, Michał Wojtaszek Vd, Patryk Bugajewski Vd, Dominik Bugajewski Vd, po zaciętej grze z zespołami SP Szkaradowo, SP Dubin, SP Chojno, SP Sierakowo, ZSP nr 2, wyszła z grupy zapewniając sobie grę w finale.

Ostatecznie chłopcy zakończyli turniej zdobywając VI miejsce.

Gratulacje!!!

Opiekun: Magdalena Andrzejewska

Dnia 7 czerwca 2019r. odbyły się ostatnie zawody w roku szkolnym 2018/2019 z Lekkoatletyki indywidualnej.

Reprezentacja naszej szkoły wystartowała w następujących konkurencjach: 60m, 300m, 600m (DZ), 1000m (CHŁ), skok w dal, rzut piłeczką palantową, sztafeta dziewcząt i chłopców 4X60m.

Uczniowie poradzili sobie doskonale!!!

Złoto w biegu na 60m wywalczyła OLGA TURBAŃSKA z klasy VIA

Złoto w rzucie piłeczką palantową zdobyła WIKTORIA NEUMANN z klasy VIIB

Złoty medal w skoku w dal zdobył JAKUB MAMOT z klasy VIIB Srebrny medal w rzucie piłeczką palantową zdobył JAKUB BECELA z klasy VIB Brązowy medal w biegu na300m wywalczyła ZOFIA KEMPA z klasy VB Srebro w sztafecie 4X60m zdobyła reprezentacja dziewcząt w składzie: WIKTORIA NEUMANN KLASA VIIB, KAJA KRAWCZYK KLASA VIB, OLGA TURBAŃSKA KLASA VIA, MARIA OBARSKA KLASA VB oraz reprezentacja chłopców w składzie : JAKUB MAMOT KLASA VIIB, JAN KĘDZIA KLASA VIA, GABRIEL MATYSIAK KLASA VIA, MICHAŁ MATYSIAK KLASA IVA. Gratulujemy

Czytaj więcej: REPREZENTANCI NASZEJ SZKOŁY NA PODIUM W LA INDYWIDUALNEJ