KORNEL MAKUSZYŃSKI


Mądrym być, to wielka sztuka, Ale dobrym - jeszcze większa!

Get Adobe Flash player
Czerwiec 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

GOŚCIMY

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

LOGO

NA TEREN SZKOŁY MOGĄ WEJŚĆ OSOBY Z ZEWNĄTRZ, PO WCZEŚNIEJSZYM TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU SPOTKANIA, TYLKO WEJŚCIEM OD ULICY WAŁY JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO 1, DZWONIĄC DOMOFONEM.

FILM OBOWIĄZKOWY DO OBEJRZENIA

W październiku w naszej szkole ruszyła innowacja pod tytułem "Matmo, gdzie jesteś?". Jej realizacja ma na celu pokazanie praktycznych zastosowań matematyki w naszym codziennym życiu. Ruszyły już dwa projekty dla klas 6 i 7 (klasy szóste planują posiłki dla nastolatka, obliczając ilość niezbędnych składników, ich kaloryczność oraz ceny, natomiast klasy siódme wykonują projekt pokoju z kosztorysem remontu i umeblowania).
W poniedziałek klasa 6 c rozpoczęła przygodę z zakupami. Nigdzie lepiej nie nauczymy się liczyć na ułamkach dziesiętnych, niż w sklepie:) Podczas wypełniania kart pracy uczniowie korzystali z ulotek marketu Lidl - kupowali produkty spożywcze oraz chemiczne. Obliczali, ile zapłacą za podaną listę zakupów, ile zostanie im reszty. Planowali także imprezę dla kolegów i koleżanek, kupując przekąski i napoje. Zabawa byłą przednia:)
 

 

Copyright © 2021 SP3RAWICZ  Rights Reserved.