W miniony piątek, tj. 05.02.2021r. odbyło się Pasowanie na Ucznia klas pierwszych. W tym roku z uwagi na sytuację zagrożenia epidemiologicznego ograniczyliśmy się do uroczystości w wąskim gronie uczniów, wychowawców i Pani Dyrektor. Mimo to panowała odświętna atmosfera. Uczniowie zaprezentowali się przed Panią Dyrektor z wierszykami i piosenką, przez co udowodnili, że są gotowi podołać szkolnym obowiązkom. Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania symbolicznym ołówkiem, przyjmując tym samym pierwszaków w poczet uczniów szkoły. Każdy uczeń otrzymał dyplom pasowania oraz upominki. Wszystkim pierwszakom życzymy wytrwałości w dążeniu do celów i samych sukcesów w nauce!

Rozstrzygnięcie konkursu “Świąteczne zdjęcie z moim pupilem”

Każdy, kto posiada pupila wie, jak ważne miejsce zajmuje on w jego życiu. Jak się okazało w klasach I-III mamy mnóstwo miłośników zwierząt i to właśnie im bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia i tak liczne zaangażowanie się w konkurs.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce Lena Kaminiarz kl. II B

II miejsce Maja Kolibabka kl. I B

III miejsce Amelia Krajka kl. III A

Nagrody dla zwycięzców oraz dyplomy dla wszystkich uczestników będą rozdane po powrocie do szkoły. Życzymy miłych i bezpiecznych ferii. Do szybkiego zobaczenia:)