KORNEL MAKUSZYŃSKI


Mądrym być, to wielka sztuka, Ale dobrym - jeszcze większa!

Get Adobe Flash player
Styczeń 2023
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

GOŚCIMY

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

LOGO

NA TEREN SZKOŁY MOGĄ WEJŚĆ OSOBY Z ZEWNĄTRZ, PO WCZEŚNIEJSZYM TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU SPOTKANIA, TYLKO WEJŚCIEM OD ULICY WAŁY JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO 1, DZWONIĄC DOMOFONEM.

FILM OBOWIĄZKOWY DO OBEJRZENIA

           W miniony piątek, tj. 05.02.2021r. odbyło się Pasowanie na Ucznia klas pierwszych. W tym roku z uwagi na sytuację zagrożenia epidemiologicznego ograniczyliśmy się do uroczystości w wąskim gronie uczniów, wychowawców i Pani Dyrektor. Mimo to panowała odświętna atmosfera. Uczniowie zaprezentowali się przed Panią Dyrektor z wierszykami i piosenką, przez co udowodnili, że są gotowi podołać szkolnym obowiązkom. Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania symbolicznym ołówkiem, przyjmując tym samym pierwszaków w poczet uczniów szkoły. Każdy uczeń otrzymał dyplom pasowania oraz upominki. Wszystkim pierwszakom życzymy wytrwałości w dążeniu do celów i samych sukcesów w nauce!

 

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu “Świąteczne zdjęcie z moim pupilem”

 

Każdy, kto posiada pupila wie, jak ważne miejsce zajmuje on w jego życiu. Jak się okazało w klasach I-III mamy mnóstwo miłośników zwierząt i to właśnie im bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia i tak liczne zaangażowanie się w konkurs.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce Lena Kaminiarz kl. II B

II miejsce Maja Kolibabka kl. I B

III miejsce Amelia Krajka kl. III A

Nagrody dla zwycięzców oraz dyplomy dla wszystkich uczestników będą rozdane po powrocie do szkoły. Życzymy miłych i bezpiecznych ferii. Do szybkiego zobaczenia:)