Nie cenilibyśmy radości, gdyby była wiecznotrwała i snuła się nieprzerwanie. Gorycz bólu i dotkliwość cierpienia tym słodszą nam czynią radość, co się zjawi. Nie byłoby radości bez smutku. Nikt by nie wiedział, że to radość właśnie. Tym skwapliwiej witamy dzień, że przed nim snuła się mroczna oślepła noc. Kornel Makuszyński (z książki Awantura o Basię)

8 lutego 2018 roku w naszej sali zostały rozegrane eliminacje mini-koszykówki chłopców Igrzysk Dzieci. Naszym rywalem była tylko szkoła nr 4 w Rawiczu. Chłopcy zagrali bardzo dobre spotkanie, walczyli o każdą piłkę, wykonali dużo celnych rzutów spod kosza a także z półdystansu. Wielkie brawa!

Gratulacje!!!

Opiekun Ewa Szybaj
W środę 7 lutego w Jutrosinie został rozegrany finał powiatowy w siatkówce chłopców Igrzysk Dzieci. Przybyło aż 8 zespołów ze względu na nierozegrane eliminacje. SP 3 znalazło się w grupie A razem z SP Jutrosin, SP 6 oraz SP Pakosław. Natomiast w grupie B rywalizało ZSP 2, SP 4, SP Bojanowo oraz SP Szkaradowo. W grupach rozegraliśmy mecze każdy z każdym. Po wyrównanym meczu z Jutrosinem i rozegranym tie breaku wyszliśmy z grupy na 2 miejscu. Kolejny mecz nasi reprezentanci zagrali z SP Szkarodowo, który w grupie B wyszedł z I miejsca, niestety przegraliśmy w 2 setach i w ostatecznym meczu ponownie zmierzyliśmy się z SP Jutrosinem. Nie wiele zabrało naszym chłopakom by pokonać organizatorów, walczyli do końca jednak troszkę szczęścia nam zabrakło. Wielkie brawa za poświecienie i zaangażowanie podczas gry. Ostatecznie kończymy spotkanie na IV miejscu tuż za podium. Całe zawody wygrała szkoła ze Szkaradowa.

Gratulacje dla chłopaków.

Opiekun Ewa Szybaj
Dzisiaj 8 lutego 2018 roku byliśmy organizatorami eliminacji powiatowych mini-koszykówki dziewcząt Igrzysk Dzieci. Była okazja aby rozegrać mecz z SP4 Rawicz we własnej pięknej nowo wyremontowanej sali gimnastycznej.Nasze dziewczęta zwyciężyły 79: 28,awansując do ścisłego finału powiatowego w Sarnowie, który odbędzie się tuż po feriach 27 lutego 2018r. Dziękuję dziewczętom za bardzo dobrą zespołową grę, współpracę i widowiskowe akcje. Opiekun: Aleksandra Barańska
1 lutego 2018 r. po dłuższej przerwie odbyły się powiatowe eliminacje Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców w Pakosławiu. Nasi reprezentanci rozegrali 3 spotkania, z Pakosławiem trafili 8 bramek, ze szkołą w Szkaradowie zdobyli aż 13 bramek, natomiast z Dłonią wykonali 10 celnych rzutów. Chłopcy wykazali się dużym sprytem i dzięki szybkim atakom i dobrej obronie uzyskali bardzo dobry wynik końcowy w eliminacjach. Wspólnie ze szkołą z Pakosławia przechodzimy do finału powiatowego. Duże brawa i powodzenia podczas finału, który rozegrany zostanie po feriach.

Gratulacje!!! Opiekun Ewa Szybaj

18.02.2018 Ferienhaus Ostsee

CZEKA NAS

Luty 2018

Copyright © 2018 SP3RAWICZ  Rights Reserved.