Dnia 31 maja 2019r. w Miejskiej Górce rozegrany został XX Powiatowy Turniej Piłki Noznej ORLIK o Puchar Starosty Rawckiego.

W turnieju udział wzięło 11 zespołów.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Marcel Szefer Va, Krzysztof Kryg Vd, Maciej Maćkowiak IVa, Michał Matysiak IVa, Mikołaj Kosiński Iva, Oliwier Kurzawa Vd, Dariusz Maćkowiak Va, Michał Wojtaszek Vd, Patryk Bugajewski Vd, Dominik Bugajewski Vd, po zaciętej grze z zespołami SP Szkaradowo, SP Dubin, SP Chojno, SP Sierakowo, ZSP nr 2, wyszła z grupy zapewniając sobie grę w finale.

Ostatecznie chłopcy zakończyli turniej zdobywając VI miejsce.

Gratulacje!!!

Opiekun: Magdalena Andrzejewska
Dnia 7 czerwca 2019r. odbyły się ostatnie zawody w roku szkolnym 2018/2019 z Lekkoatletyki indywidualnej.

Reprezentacja naszej szkoły wystartowała w następujących konkurencjach: 60m, 300m, 600m (DZ), 1000m (CHŁ), skok w dal, rzut piłeczką palantową, sztafeta dziewcząt i chłopców 4X60m.

Uczniowie poradzili sobie doskonale!!!

Złoto w biegu na 60m wywalczyła OLGA TURBAŃSKA z klasy VIA

Złoto w rzucie piłeczką palantową zdobyła WIKTORIA NEUMANN z klasy VIIB Złoty medal w skoku w dal zdobył JAKUB MAMOT z klasy VIIB Srebrny medal w rzucie piłeczką palantową zdobył JAKUB BECELA z klasy VIB Brązowy medal w biegu na300m wywalczyła ZOFIA KEMPA z klasy VB Srebro w sztafecie 4X60m zdobyła reprezentacja dziewcząt w składzie: WIKTORIA NEUMANN KLASA VIIB, KAJA KRAWCZYK KLASA VIB, OLGA TURBAŃSKA KLASA VIA, MARIA OBARSKA KLASA VB oraz reprezentacja chłopców w składzie : JAKUB MAMOT KLASA VIIB, JAN KĘDZIA KLASA VIA, GABRIEL MATYSIAK KLASA VIA, MICHAŁ MATYSIAK KLASA IVA. Gratulujemy

Czytaj więcej: REPREZENTANCI NASZEJ SZKOŁY NA PODIUM W LA INDYWIDUALNEJ

Dnia 10 maja 2019r. odbyły się zawody w czwórboju LA.

Uczniowie wystartowali w następujących konkurencjach: skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 60m, bieg 600m/dziewczęta, 1000m/chłopcy.

Drużyna dziewcząt w składzie: Olga Turbańska VIa, Wiktoria Neumann VIIb, Maria Obarska Vb, Kaja Krawczyk VIb, Natalia Szczepaniak VIIb, Oliwia Krasicka VIa ukończyła zawody na IVm -powiat.

Drużyna chłopców w składzie: Jakub Mamot VIIb, Jan Kędzia VIa, Gabriel Matysiak VIa, Kamil Kaźmierczak Va, Jakub Sobczak Va, Brajan Cichowlaz Vc - zajęła IIIm/powiat, awansując do rejonu leszczyńskiego.

Na podium stanął Jakub Mamot, który indywidualnie zdobył III miejsce w powiecie.

Gratulacje!!!

Opiekunowie: Magdalena Andrzejewska, Krzysztof Glina
Dnia 19 maja 2019r. podczas IX 24h Festiwalu Sportu, drużyna w składzie: Wiktoria Neumann VIIb, Natalia Szczepaniak VIIb, Olga Turbńska VIa, Oliwia Krasicka VIa, Kaja Krawczyk VIb, Michał Matysiak IVa, Mikołaj Kosiński IVa, Maciej Maćkowiak IVa, Jakub Sobczak Va, Brajan Cichowlaz Vc, reprezentowała naszą szkołę w sztafecie przełajowej 10x380m.

Nasi uczniowie doskonale poradzili sobie z zadaniem, bowiem ukończyli bieg zdobywając I miejsce.

Gratulacje !!!

Sierpień 2019

Copyright © 2019 SP3RAWICZ  Rights Reserved.