Kwiecień 2021

Innowacja „Gry i łamigłówki jako elementy wspierające rozwój matematycznego myślenia dzieci w wieku szkolnym” wciąż aktywna!
Niedługo skończą się ferie i ruszamy znów do pracy:) Poniżej harmonogram spotkań w II okresie. Osoby, które w I okresie uczęszczały w poniedziałki – chodzą nadal w poniedziałki, a pozostałe osoby we wtorki. Chyba, że plan lekcji ulegnie zmiany – proszę zgłosić przeniesienie do innej grupy.

Inne działania w ramach innowacji:
- wyjazd do Explorer Park w Wałbrzychu (dla chętnych) – warsztaty oraz zabawa łamigłówkami – w marcu lub kwietniu, jeżeli odbędą się odpowiednie warsztaty w centrum; wyjazd odbędzie się w sobotę
- 24 lutego: I Szkolny Turniej Sudoku (zapisy u p. Magdaleny Stańko do 17 lutego wraz ze zgodą rodziców na udział)
- Marzec: konkurs LearningApps (chętnie zakładają konto na platformie learningapps.org)
- Kwiecień: I Szkolny Turniej „Tangramowy Zawrót Głowy” (turniej drużynowy)