Kwiecień 2020

19.11.2019r. w Muzeum Ziemi Rawickiej, odbyła się XIX edycja Powiatowego konkursu „Poznajemy Ziemię Rawicką”. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do poznania najbliższej okolicy, wyposażenie ich w wiedzę o własnym regionie na płaszczyźnie geograficznej, historycznej i kulturowej oraz upowszechnianie turystyki. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie: Oliwia Okupnik, Weronika Winna, Katarzyna Czajkowska i Ewa Snella. Przed przystąpieniem do części konkursowej, dzieci zwiedzały miasto z przewodnikiem, miały okazję poznać historię i architekturę najważniejszych obiektów na terenie Rawicza. Mimo  że nie znalazły się w pierwszej trójce, to na pewno bardzo pogłębiły swoją wiedzę o powiecie rawickim.

Copyright © 2020 SP3RAWICZ  Rights Reserved.