KORNEL MAKUSZYŃSKI


Mądrym być, to wielka sztuka, Ale dobrym - jeszcze większa!

Get Adobe Flash player
Marzec 2020
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

GOŚCIMY

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

LOGO

                   W bieżącym roku szkolnym, nasza szkoła przystąpiła do projektu ADOPCJA NA ODLEGŁOŚĆ, który ma na celu pomoc wybranemu dziecku z kraju misyjnego (głownie z Zambii i Etiopii) w dostępie do edukacji. Poprzez cykliczne akcje przeprowadzane w ciągu roku, będziemy mogli poprzez pomoc finansową, wesprzeć w/w cel. Dzięki ADOPCJI NA ODLEGŁOŚĆ, istnieje możliwość opłacenia czesnego w szkołach oraz wyposażenia dzieci w mundurki, buty, podręczniki, plecaki i przybory szkolne. Misjonarze ze zgromadzenia Salezjanów, działający w SALEZJAŃSKIM OŚRODKU MISYJNYM, mogą zapewnić dzieciom i młodzieży kompleksową opiekę i stworzyć odpowiednie warunki do wychowania, zapewnić codzienne posiłki w przedszkolach, szkołach i oratoriach salezjańskich.

                   Na początek, już w najbliższy czwartek, będzie można zakupić na szkolnym korytarzu słodkie co nieco, a tym samym pomóc rówieśnikom w ich niełatwej sytuacji.

O kolejnych akcjach będziemy informować na bieżąco.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!!! 

WARTO POMAGAĆ!!!

 

 

koordynatorki akcji:

p. Agata Kupczyk

p. Kamila Heinze

 

 

 

Copyright © 2020 SP3RAWICZ  Rights Reserved.