KORNEL MAKUSZYŃSKI


Mądrym być, to wielka sztuka, Ale dobrym - jeszcze większa!

Get Adobe Flash player
LOGO

                   W bieżącym roku szkolnym, nasza szkoła przystąpiła do projektu ADOPCJA NA ODLEGŁOŚĆ, który ma na celu pomoc wybranemu dziecku z kraju misyjnego (głownie z Zambii i Etiopii) w dostępie do edukacji. Poprzez cykliczne akcje przeprowadzane w ciągu roku, będziemy mogli poprzez pomoc finansową, wesprzeć w/w cel. Dzięki ADOPCJI NA ODLEGŁOŚĆ, istnieje możliwość opłacenia czesnego w szkołach oraz wyposażenia dzieci w mundurki, buty, podręczniki, plecaki i przybory szkolne. Misjonarze ze zgromadzenia Salezjanów, działający w SALEZJAŃSKIM OŚRODKU MISYJNYM, mogą zapewnić dzieciom i młodzieży kompleksową opiekę i stworzyć odpowiednie warunki do wychowania, zapewnić codzienne posiłki w przedszkolach, szkołach i oratoriach salezjańskich.

                   Na początek, już w najbliższy czwartek, będzie można zakupić na szkolnym korytarzu słodkie co nieco, a tym samym pomóc rówieśnikom w ich niełatwej sytuacji.

O kolejnych akcjach będziemy informować na bieżąco.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!!! 

WARTO POMAGAĆ!!!

 

 

koordynatorki akcji:

p. Agata Kupczyk

p. Kamila Heinze

 

 

Październik 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

 

Copyright © 2019 SP3RAWICZ  Rights Reserved.