KORNEL MAKUSZYŃSKI


Mądrym być, to wielka sztuka, Ale dobrym - jeszcze większa!

Get Adobe Flash player
Styczeń 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

GOŚCIMY

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

LOGO
Od września rusza w naszej szkolne innowacja matematyczna dla klas piątych oraz szóstych. Nosi ona tytuł "Gry i łamigłówki jako elementy wspierające rozwój matematycznego myślenia dzieci w wieku szkolnym". Projekt ma na celu pokazanie dzieciom innej strony matematyki - gier matematycznych i logicznych, łamigłówek liczbowych, układanek geometrycznych, a wszystkie one mają na celu pogłębianie umiejętności rozumowania matematycznego. Program zakłada zajęcia warsztatowe, na których dzieci poznają różnego typu gry i łamigłówki, jak również będą miały okazję pobawić się nimi. Zajęcia będą odbywać się raz lub dwa razy w miesiącu. Dodatkowo w ciągu roku szkolnego zorganizowane zostaną turnieje gier i konkursy, a jeżeli się uda i dzieci wyrażą chęć, także wyjazd edukacyjny do centrum łamigłówek i warsztaty w tym centrum. Przed każdą aktywnością rodzice poprzez dziennik, dzieci w szkole będą informowani o dokładnym terminie i miejscu zajęć. Jeżeli zainteresowanie będzie duże, brana będzie pod uwagę kolejność zgłoszeń, ponieważ posiadamy ograniczoną liczbę zestawów i gier, a sala ma ograniczoną liczbę miejsc siedzących. Już wkrótce pierwsze zabawy z matematyką. Zapraszamy! Magdalena Stańko

 

Copyright © 2020 SP3RAWICZ  Rights Reserved.