Marzec 2020

Paulina, uczennica klasy piątej pokazała, że dla chcącego nic trudnego.

POPATRZ i POSŁUCHAJ

W klasach, w których spotykamy się na odległość, podam Wam link do pobrania akompaniamentów (podkładów muzycznych).

Mam nadzieję, że skorzystacie z nich tak skutecznie jak Paulina.

UCZNIOWIE!!!

Możecie czas pobytu w domu zmarnować. Pewnie niektórzy z Was tak zrobią - szkoda! Ja proponuję domowy rozwój artystyczny. Podsuwam kilka propozycji, w zależności od Waszych możliwości. To co potraficie zrobić, to jak już dobrze wiem, nie marnujcie czasu, bo rodzice czekają aby z Wami:

• rysować
  • malować
  • rzeźbić
  • śpiewać
  • tańczyć
  • filmować
  • nagrywać
  • fotografować

Jeśli dobrze zaplanujecie, to kilka z tych aktywności da się połączyć:

• narysować, sfotografować
  • wyrzeźbić, a potem to narysować
  • zatańczyć i to sfilmować
  • zaśpiewać i nagrać

ale najważniejsze aby działać.

Znajdziecie mnie bez problemu, bo wielu już do mnie pisało - z pewnością odpiszę! Załóżmy grupę!

Kto woli e-mailowo, to czekam na wiadomość: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczę na Was! Wasze prace mogą nawet zaistnieć w przestrzeni medialnej, bo mam możliwość ich publikacji (za Waszą zgodą).

Wykonajcie dowolną pracę, dowolną techniką, w dowolnym formacie i zamieńcie ją na postać cyfrową (skan, zdjęcie, film lub inny plik).

Tematem niech będzie po prostu: W I O S N A

MACIEJ PLĄSKOWSKI

Copyright © 2020 SP3RAWICZ  Rights Reserved.