Grudzień 2019

Imieniny świętego Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od codzienności szkolnej.
Mikołajki to szczególny dzień, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci, zarówno te małe, jak i duże. Mimo braku białego puchu 6 grudnia 2019 r. panowała w naszej szkole iście świąteczna atmosfera. Urodzaj i obfitość mikołajkowych stylizacji dostrzec można było już od rana na szkolnych korytarzach. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.
Mikołaj, jak co roku, nie zawiódł. Nie pojawił się wprawdzie osobiście, ale zostawił swoim zaufanym ludziom (Radzie Rodziców) słodkie, adwentowe kalendarze dla wszystkich uczniòw.😍😍😍

Już jutro Mikołajki, za niespełna 3 tygodnie święta Bożego Narodzenia. Z tej (tych) okazji uczniowie i pracownicy naszej szkoły przygotowali świąteczny teledysk w rytm przeboju Mariah Carrey ''All I want for Christmas''.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim dzieciom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za udział w nagraniach. Podziękowania kieruję również do absolwenta SP3, Tymoteusza Czaplickiego, który zmontował cały film.

Miłego oglądania! :)

TELEDYSK - KLIK!

W dniu Waszego Święta chciałybyśmy Wam życzyć zapału do nowych wyzwań, radości ze spotkań z ludźmi, którym pomagacie i poczucia, że warto to robić! To dzięki takim osobom jak Wy ten Świat jest na Tak! Bardzo Wam dziękujemy za to, że jesteście i swoim bezinteresownym pomaganiem czynicie ten świat pięknym!

p. Alicja Rataj

p. Kamila Heinze

Żeby poczuć przedsmak zimy, 2 XIII uczniowie klasy III a oraz III b wyjechali do kina na “Śnieżną paczkę”. To komedia animowana opowiadająca o grupce przyjaciół na czele której stoi Lis. Było wiele zabawnych sytuacji:) Po wyjściu z kina zamiast śniegu, spotkał nas ... deszcz. Mimo to w świetnych humorach udaliśmy się do kręgielni. Gra w kręgle okazała się doskonałym sposobem na aktywny wypoczynek i naładowanie sił pozytywną energią. Trzeba przyznać, że wszyscy świetnie się bawili, nawet ci, którzy grali po raz pierwszy. Pełni wrażeń i emocji wróciliśmy do szkoły, myśląc już o kolejnym wyjeździe. Było super!!!

Copyright © 2019 SP3RAWICZ  Rights Reserved.