Luty 2020

Dzień przed walentynkami, 13 lutego, uczniowie klas: 4a, 5a, 5b i 5c, wzięli udział w zabawie walentynkowo-karnawałowej. Taniec, karaoke, konkurs taneczny z balonami, pizza, pyszne ciasta - to wszystko czekało na uczestników szkolnej dyskoteki. Poniżej fotorelacja z zabawy:

Drodzy Uczniowie!!!

Już dziś zapraszamy Was serdecznie na pyszne pączki, w ramach akcji charytatywnej PĄCZKI DO RĄCZKI - 20 lutego, w tłusty czwartek.         Do akcji włączamy się kolejny raz, a pragniemy pomóc Trzem Muszkieterom: Kamilowi, Antosiowi i Jasiowi, w powrocie do zdrowia. W ubiegłym roku do akcji przyłączyło się prawie sto placówek. Rozprowadzono 30 tysięcy pączków. Zebrano prawie 78 tys. zł. Zachęcamy do zakupu słodkości, a jednocześnie wsparcia potrzebujących.

Innowacja „Gry i łamigłówki jako elementy wspierające rozwój matematycznego myślenia dzieci w wieku szkolnym” wciąż aktywna!
Niedługo skończą się ferie i ruszamy znów do pracy:) Poniżej harmonogram spotkań w II okresie. Osoby, które w I okresie uczęszczały w poniedziałki – chodzą nadal w poniedziałki, a pozostałe osoby we wtorki. Chyba, że plan lekcji ulegnie zmiany – proszę zgłosić przeniesienie do innej grupy.

Inne działania w ramach innowacji:
- wyjazd do Explorer Park w Wałbrzychu (dla chętnych) – warsztaty oraz zabawa łamigłówkami – w marcu lub kwietniu, jeżeli odbędą się odpowiednie warsztaty w centrum; wyjazd odbędzie się w sobotę
- 24 lutego: I Szkolny Turniej Sudoku (zapisy u p. Magdaleny Stańko do 17 lutego wraz ze zgodą rodziców na udział)
- Marzec: konkurs LearningApps (chętnie zakładają konto na platformie learningapps.org)
- Kwiecień: I Szkolny Turniej „Tangramowy Zawrót Głowy” (turniej drużynowy)
W dniu 24 lutego 2020 roku odbędzie się I Szkolny Turniej Sudoku dla klas 5 i 6. Osoby, które zapiszą się na turniej, prosimy o przybycie do sali nr 20 o godzinie 13:40. Turniej będzie składał się z 3 etapów: 1: poziom łatwy, czas trwania: 10 minut 2: poziom średni, czas trwania: 15 minut 3: poziom trudny, czas trwania: 20 minut W każdym etapie uczestnik otrzymuje po 1 punkcie za każdą prawidłowo wpisaną cyfrę. Zestawy ćwiczeniowe dostępne są na blogu https://sp3igry.blogspot.com/ oraz na różnych portalach z sudoku online. Liczba miejsc konkursowych ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń! Aby zgłosić się do konkursu, należy do dnia 17 lutego dostarczyć p. Magdalenie Stańko wypełnioną i podpisaną przez rodziców poniższą zgodę: Wyrażam zgodę na udział córki/syna …............................................. z klasy …............ w Szkolnym Turnieju Sudoku w dniu 24 lutego 2020 roku w godzinach 13:40 – 15:00. Podpis rodzica: …......................................................... Zgoda może być wydrukowana lub napisana odręcznie.

Copyright © 2020 SP3RAWICZ  Rights Reserved.