KORNEL MAKUSZYŃSKI


Mądrym być, to wielka sztuka, Ale dobrym - jeszcze większa!

Get Adobe Flash player
Wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

GOŚCIMY

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

LOGO

 

           19 września, jubileusz 25 lecia ślubów zakonnych obchodziła, ucząca w naszej szkole katechezy, s. Agnes. Dziękując jej za dotychczasową pracę, życzymy Jej zdrowia, wielu łask Bożych oraz, aby nadal dzieliła się swoim serdecznym uśmiechem i dobrym słowem z uczniami i pracownikami szkoły.

 

We wtorek 1 września, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, w nieco innych okolicznościach, ale z bardzo z wielką radością, że możemy znowu wspólnie zdobywać wiedzę.

 

Był to też dzień, kiedy swoją pierwszą przygodę ze szkołą rozpoczęli pierwszoklasiści.

 

Witamy Was serdecznie

życzymy:

 

  aby każdy dzień Waszego pobytu w szkole był radosny i szczęśliwy,

- aby nauka była dla Was przyjemnością,

- aby każdy z Was miał prawdziwego przyjaciela,

Społeczność sp3

Szanowni Państwo. Rok szkolny 2020/2021 z całą pewnością będzie wyjątkowy ... szczególnie trudny ze względu na pandemię COVID - 19. Wszyscy musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości szkolnej i starać się funkcjonować dalej, pokonując bariery, które zgotował nam los.1 września po wielu miesiącach przerwy spotkamy się z naszymi uczniami na szkolnym korytarzu, w klasie... Uczniowie usiądą w ławkach, aby zobaczyć i posłuchać nauczycieli...Rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w formie stacjonarnej, co oznacza, że zajęcia dydaktyczno - wychowawcze i opiekuńcze w chwili obecnej będą prowadzone w budynku szkolnym, w sali gimnastycznej i na boisku szkolnym. To, jak długo będziemy spotykać się w murach szkolnych, zależy tylko i wyłącznie od naszej odpowiedzialności i przestrzegania zasad reżimu sanitarnego. Ze względu na stan epidemii i związane z nim ograniczenia, będziemy musieli zmienić nasze szkolne przyzwyczajenia. W trosce o naszych uczniów i pracowników, na podstawie wytycznych MEN, GIS i MZ, jako dyrektor szkoły odpowiedzialna za bezpieczeństwo wdrożyłam Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID -19. Zostaną one przesłane do Państwa w dniu 1 września przez e-dziennik. Bardzo proszę o zapoznanie się z nimi i ścisłe przestrzeganie. Z wyrazami szacunku Małgorzata Mamot

 

Copyright © 2020 SP3RAWICZ  Rights Reserved.